Aleksandra Gren

Dyrektor Generalny i członkiem zarządu Fiserv Polska sp. z o.o., amerykańskiej firmy technologicznej z sektora usług finansowych (NASDAQ: FISV). Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w obszarze technologii bankowych i fintech w regionie EMEA (Europe, Middle East, Africa).

Karierę zawodową rozpoczęła w Royal Bank of Canada w Kanadzie w 1995 a następnie zdobywała doświadczenie w amerykańskich firmach technologicznych w USA i Europie. W swojej obecnej roli odpowiada za rozwój biznesu w regionie CEE oraz prowadzi strategiczne projekty technologiczne w EMEA.

Posiada tytuł BA, Stosunki Międzynarodowe z University of British Columbia ('95) oraz tytuł MSc, Polityka Europejska z London School of Economics (2000). Ukończyła również liczne kursy branżowe, między innymi, w Harvard Business School (2007) i Leadership Academy for Poland (2016). W maju 2015 została zaproszona do prestiżowego programu organizowanego przez czasopismo Fortune w USA, Fortune Most Powerful Woman/US State Department, dla przyszłych globalnych liderek biznesu. We wrześniu 2015 została Ambasadorka Równości w Biznesie przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. We wrzesniu 2016 zostala wybrana w rankingu Top 10 Kobiet w Technologii w EMEA przez Banking Technology Awards w Londynie.

Aleksandra Gren jest członkinią Grupy Vital Voices 100 (VV100) - 100 globalnych liderek globalnej organizacji Vital Voices Global Partnership. Jest Prezesem Rady Vital Voices Chapter Poland oraz zasiada w zarządzie Vital Voices Europe w Londynie w Anglii. Jest aktywna mentorka w Programach Mentoringowych Vital Voices Poland dla przyszłego pokolenia liderów w Polsce. Uznana za jedna z 20 kluczowych ekspertek FinTech w Polsce według Raportu „Ekspertki w FinTech” w marcu 2017

Profil LinkedIn