Anna Kazusek

Adres e-mail:

aniakazusek@gmail.com

Moje 3 kluczowe wartości:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - za słowa, gesty, czyny, za codzienne wybory, za najbliższe mi osoby, za zobowiązania, które podejmuję, „za poczucie humoru i poczucie honoru” ZAUFANIE - do siebie, ludzi i świata. PRAWDA - jestem szczera wobec siebie samej i innych ludzi, a szczerość wyrażam w słowach, działaniach i intencjach, bo każde słowo ma znaczenie, a każdy napotkany człowiek jest dla mnie posłańcem.

Branża w której czuję się ekspertką:

Marketing (branding, marka osobista, strategie komunikacji)

Moja kluczowa ekspercka kompetencja:

Umiejętność znajdowania kompromisu pomiędzy potrzebami ludzi a zadaniami do wykonania

Jestem dumna z ...

Siebie za to: - że akceptuję siebie w czasie dobrym i trochę gorszym oraz akceptuję innych z ich wyborami, decyzjami i wartościami, bo świat widziany oczami innych ludzi też może być dobry i rozwojowy, - że dojrzałam do wolności, którą rozumiem jako wolność od kompleksów, ego i niepotrzebnych emocji, - że zaufałam sobie i mam odwagę mierzyć się końcem różnych etapów w moim życiu, bo wiem teraz, że to co jest końcem, jest tak naprawdę początkiem, - że jestem wierna swoim zasadom i wierna wierze, a wiara dla mnie to tajemnica, która pozwala mi odnaleźć odwagę, by wierzyć w to czego nie widzę, i daje mi siłę, by nie bać się niepewności i jutra, - że pozbyłam się masek i eksploruję swoją zwyczajność i niezwykłość, - że daję sobie i innym przyzwolenie na popełnianie błędów, - że jestem otwarta na ludzi i sięgam po to, co przynosi mi życie i raduję się tym. I dumna jestem mojej córki Oli, że spełnia swoje marzenia, że jest elastyczna i sprawdza, co jest dla niej dobre i ważne, aby nie przegapić pojawiającej się szansy, że szuka nowych dróg oraz rozwiązań.

Moje pasje pozazawodowe:

Lubię książki, ludzi i podróże. Książki niosą mnie przez życie jak anioły na papierowych skrzydłach. Lubię być w drodze, w nowym miejscu, z nowymi ludźmi. Wędrówka, podróże z plecakiem i spotkania dodają mi energii. Unikam schematów. Nie odhaczam miejsc. Moje wspomnienia z podróży są ciągle żywe, „utkane” ze spotkań i rozmów, smaków, zapachów oraz doznań. Dzięki podróżom odkrywam głębiej siebie, swoje mocne strony i talenty, własny potencjał i granice. W podróżach sprawdzam swoją wytrzymałość i motywacje.

Organizacje lub idee, które wspieram:

Podziwiam i wspieram Fundację Anny Dymnej Mimo wszystko, budowałam domy dla potrzebujących w ramach Stowarzyszenia Habitat for Humanity, wspieram znajomych w tworzeniu marki osobistej oraz w procesie zmiany zawodowej.

W czym mogę pomóc innej Ekspertce / Kobiecie?

Mogę pomóc w tworzeniu autentycznej i wiarygodnej marki osobistej, marki firmy, produktu/usługi oraz budowaniu strategii komunikacji. Pracuję coachingowo lub mentoringowo z osobami, które zagubiły sens życia i pracy. Dlatego wspieram je w odnajdowaniu życiowych ścieżek, odkrywaniu talentów i mocnych stron oraz przekraczaniu własnych granic.

Mój autorytet zawodowy/życiowy:

Meryl Streep, Simon Sinek, Janusz Korczak

Moje zawodowe motto:

Nie można pytać życia o sens, można mu tylko samemu sens nadać

Kontakt do mnie:

aniakazusek@gmail.com ; +48 530835561

Link do profilu na LinkedIn: