Małgorzata Musiaka

Adres e-mail:

malgorzata.musiaka@gmail.com

Moje 3 kluczowe wartości:

otwartość, różnorodność, rozwój

Branża w której czuję się ekspertką:

Energetyka! zarówno konwencjonalna jak i odnawialne źródła energii (OZE). Od początku mojej ścieżki zawodowej związana jestem z tą branżą i rozwijam się w niej/z nią, bo zarówna branża jak i ja przeszłyśmy cały szereg przeobrażeń:)

Moja kluczowa ekspercka kompetencja:

Finansowanie budowy, modernizacji źródeł wytwarzania energii w formule project finance oraz corporate loan. W marcu 2021 pozyskałam wraz z zespołem finansowanie na największą w Polsce farmę fotowoltaiczną! Łączę wiedzę z zakresu finansów, kontrolingu, ochrony środowiska, skarbu, procesów technologicznych zachodzących w elektrowni, rynku energii, prawa energetycznego po to, aby efektywnie realizować projekty w mojej firmie.

Jestem dumna z ...

Że wykorzystałam szanse, które otrzymałam.

Moje pasje pozazawodowe:

Sztuczna inteligencja, nowe technologie w energetyce, ajurweda, codziennie praktykuję Sudarshan Kriya.

Organizacje lub idee, które wspieram:

Art of Living, Fundacja Digital Poland (należę do community menadżerów wspierających rozwój sztucznej inteligencji w Polsce), Ekspertki Razem, Klub Absolwentów SGH

W czym mogę pomóc innej Ekspertce / Kobiecie?

Zasilić w wiedzę i podzielić się doświadczeniem zawodowym i poza zawodowym, o którym wspomniałam powyżej. Najlepiej podczas spaceru:)

Mój autorytet zawodowy/życiowy:

Uwielbiam ludzi, wiele czytam, słucham wywiadów, uczestniczę w spotkaniach, obecnie webinarach ale hmmm...tak już mam, że nie posiadam autorytetów, nie mam potrzeby ani nikogo naśladować, ani podziwiać. Na świecie są miliony wartościowych ludzi, zmieniają się idee, przemijają trendy.. nie mam szansy ich wszystkich poznać. Jeśli już, to bliżej mi do podziwiania samotnej matki wychowującej dzieci, kobiet w Afryce, które codziennie przemierzają kilkadziesiąt kilometrów, aby zaopatrzyć rodzinę w wodę niż do np. profesora renomowanej uczelni.

Moje zawodowe motto:

"Wykorzystuj szanse wywołane kryzysem" (szeroko rozumianym kryzysem) oraz "Pójdziesz z siłą, którą masz". Ten drugi cytat pochodzi z pewnej biblijnej przypowieści i ja go interpretuję tak - nie czekaj, aż będziesz lepsza, mądrzejsza, bardziej douczona, odchudzona itd...działaj tu i teraz.

Kontakt do mnie:

malgorzata.musiaka@gmail.com

Link do profilu na LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/mmusiaka1/